• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Çanakkale Gezisi
Çanakkale Gezisi Düzenlendi.
Bursa Gezisi
Bursa Gezisi Düzenlendi
İstanbul Çanakkale Gezisi
Yaz Tatilinde Geleneksel İstanbul Çanakkale Gezisi düzenlendi

Anasayfa

 
 
 
  • 1
  •  

ETKİNLİKLERİMİZ


 


                                              İLAM TV & İLAM RADYO

 
 
 

Yılın En İyi Sağlık Kurumu Nevşehir Özel Kapadokya Hastanesi seçilirken

DERNEĞİMİZDEN HABERLER


Damat İbrahim Paşa Gençlik Derneğinin Eğitim ve Kültürel Faliyetleri kapsamında İlköğretim ve Orta Okul öğrencilerinin yaz kursu tamamlandı.
Oyunumuz, 10-15 yaş grubu çocuklarının zevkle oynayabileceği, kendi seviyelerine uygun bilgiler üzerine temellendirilmiş bir karakter eğitimi oyunudur.
Damat İbrahim Paşa Gençlik Derneğinin Eğitim ve Kültürel Faliyetleri kapsamında İlköğretim ve Orta Okul öğrencilerinin Sosyal ve Kültürel açıdan gelişmelerini sağlamak amacı ile çeşitli dallarda sınırlı sayıda öğrenci alarak kurslar açılacakdır.Yaz döneminde 5 Hafta olarak planlanan kurslarımıza kayıtlarımız başlamıştır.Kurs sonunda il dışı gezilerimiz ve süpriz etkinliklerimiz olacakdır.
Derneğimizin ilk Kermesinin açılışını Hafız Cemil Usta Hoca Efendi ve Necmi CANTEKİN yaptı.Açılışta Damat İbrahim Paşa Gençlik Dernek Başkanı Ercan CİVELEK, Damat İbrahim Paşa Gençlik Dernek Başkan Yardımcısı İbrahim PALANCI, Mahmud Sami Vakfi Başkanı Yaşar ÇÖLOĞLU, Eğitimci Öğretmenler Dernek Yönetici ve üyeleri vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
 2 
Genç Dergisi
Yüzakı Dergisi
Şebnem Dergisi
Altınoluk
Altın Çocuk Dergisi
Bizim Bahçe

İlam Tv

Foto Galeri

Altınoluk Arşivi