• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Site Kuralları

SİTE KURALLARI

Site Ve Ziyaretci Defteri Kuralları

    Kurallar

1. Mesaj yazmadan önce istenen isim,soyisim ve e-mail gibi bilgiler doğru ve eksiksiz girilmelidir.


2. Mesajlarınızda genel ahlak kurallarına aykırı, kişileri / kurumları küçük düşürücü, hakaret niteliğinde sözler kullanamazsınız. (Size karşı böyle bir durum söz konusu ise kesinlikle mesaja cevap yazarak tartışma başlatmayınız ve durumu kişisel mesajla yöneticilerinden birine bildiriniz.)

3. Mesaj,başlık ve içeriğinin anlaşılabilir bir dille, imla kurallarına ve Türkçe karakterlere dikkat edilerek yazılması, yanlış anlaşılmalara mahal verilmesini engelleyeceği gibi, diğer Ziyaretciler tarafından da daha kolay anlaşılmasını sağlayacaktır. MSN lisanı ile mesaj yazmak kesinlikle yasaktır.

4. Mesajlarda reklam içerikli ve rahatsız edici yazıların gönderilmesi kesinlikle yasaktır. (Bu tür mesajları bildiriniz).


Kuralların İhlali Durumunda

- Bu kuralları ihlal eden konu / mesaj'lar uyarılmaksızın silinebilir, değiştirilebilir.

- Bu kuralların ihlalinin devamında, Mesajı yazan üyenin İp 'si sisteme kaydedilerek siteden uzaklaştırılabilir.


- Bu kuralların uygulanmasında yöneticiler, takdir haklarını kullanmakta serbesttir.

Bilinmesi Gerekenler

- Sitemize eklenen her türlü materyalden sadece ve sadece üyenin kendisi sorumludur. Sitemiz bu konuda hiç bir mesuliyet kabul etmez.

- Üyeler Ziyaretçi Defterini şikayet amaçlı kullanamazlar. Şikayetler Damatibrahimpasagenclikdernegi Email adresine konuyu açıkça anlatan bir şekilde ve uygun bir üslupla iletilmelisiniz.

- Sitemizin daha iyi yerlere gelmesi üyelerin elindedir ve unutmamak gerekir ki, bu ortamın seviyesini belirleyecek kişiler de yine üyelerimizdir.

Genç Dergisi
Yüzakı Dergisi
Şebnem Dergisi
Altınoluk
Altın Çocuk Dergisi
Bizim Bahçe

İlam Tv

Foto Galeri

Altınoluk Arşivi